Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   malaala   Dziś troszkę więcej o sobie
1

Dziś troszkę więcej o sobieHejka!

Zanim zacznę tak już "bardzo na poważnie" pisać, chciałabym przedstawić Wam siebie i troszkę o sobie opowiedzieć. Tak, żebyście mieli szanse mnie lepiej poznać i może lepiej zrozumieć mój punkt patrzenia na świat :)


Jestem kobietą, lat 28. Pracuję z biurze, załatwaim masę spraw dla mojego szefa, wysyłam faktury i ogólnie strasznie sie nudzę :) Nie dlatego, że nie mam co robić - pracy mam aż nadto - jednak nie jest to nic co mnie motywuje, co sprawia, że chcę pracować, co mnie rozwija... Planuje zmienic pracę, jednak jeszcze nie teraz. Najpierw musze nazbierać na moja wycieczkę marzeń ;) Planuję wybrać sie do Albani w tym roku, by poznać kulturę i zwyczaje Albanczyków. Od zawsze kraj ten jakos strasznie mnie przyciągał. W tym roku, w końcu, chyba uda mi się nazbieracć wystarczająco duzo pieniążków, żeby się tam udać.


Oprócz pracy i marzeń o Albanii, prowadze bardzo szalony tryb życia. Wszędzie mnie pełno, ciągle cos robię i (poza praca oczywiście) nigdy się nie nudzę. Staram się ciągle coś sobie znaleźć, ciagle coś zobić. Basen, siłownia, zajęcia z pole dance, wypady do kina, angieski, rosyjski, spotkania przy piwku by podszkolic język w czwartkowe wieczory - to wszytsko sprawia, że jestem szcześliwa i że chcę od życia coraz więcej i więcej. Mam bardzo aktywny styl życia. Staram się duzo ćwiczyc i zdrowo odzywiać - tak abym nigdy nie musiała narzekać mając 60 lat, że w wieku 30 robiłam cos strasznie źle. Uważam, że ciało jest nasza świątynią, dlatego nie należy w nie pakowac byle czego.


Nie mam dzieci, nie mam póki co ;) partnera. Wynajmuję mieszkanie w centrum niezwykle okazałego miasta i cieszę się życiem tak po prostu. Zawsze robię to na co mam ochotę. Nie oszukuję siebie i nie staram się robić niczego na siłę. Jeśli czegoś nie chcę robić, po prostu tego nie robię. Nienawidzę się z czegoś tłumaczyć. Zazwyczaj oczekuję od znajomych, że nawet jeśli nie rozumieją jakiejś mojej decyzji nie będą kazali mi się z niej tłumaczyć, po prostu ja zaakceptują. Każdy ma prawo do błędów- ja także nie jestem idealna ;) Nawet nie staram się być. Chce po prostu zostać najlepsza wersją siebie. Chcę wycisnąć z życia jak najwięcej się da. Oto ja ;)
Ten wpis czytano 371 razy.
Witamy:) Jeśli moge coś doradzić, to spróbuj zaprzyjaźnić się z ludźmi z pracy, na pewno jest ktoś miły o podobnych zainteresowaniach. Nie ważne co się robi, ale w jakim towarzystwie:) Pozdrawiam serdecznie:)
Asiunia - Poniedziałek, 14 Marzec 2016 12:02