Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   malaala   Jeszcze więcej przyjemności
0

Jeszcze więcej przyjemności

 

Czasem pozwalam sobie na odrobinkę przyjemności. Zazwyczaj jest to mega rożek z 4 kulkami lodów, każdym o smaku czekolady z miętą - moim ulubionym, innym razem wejście na siłownie na zajęcia kickboxingu - żeby się troszkę odstersować  Wczoraj jednak postanowiłam spróbować czegoś nowego. Z czasem się przyzwyczaicie, że ciągle próbuje czegoś nowego  tak więc chciałam coś zmienić i postanowiłam wybrać się na masaż. Ale nie taki nijaki, całkiem profesjonalny masaż całego ciała. Wyczaiłam zniżke na gruponie i do dzieła. Zamówiła, umówiłam się na konkretny dzień i wczoraj właśnie zostałam idealnie wymasowana. Chciałam się dzisiaj z Wami podzielić szczegółami. Było super. Nie myślałam, że masaż może być, aż tak!, odprężający. 

 

Zasada jest prosta…

Nic nie musisz wiedzieć wcześniej. Masażysta wskazał mi miejsce gdzie miałam się rozebrać - zostałam w samych stringach, żeby czuć się dużo swobodniej. Powiedział gdzie muszę się położyć, podał ręcznik do przykrycia. Zapytał mnie czy są jakieś przeciwwskazania do wykonania masażu oraz czy przyszłam bo coś mnie boli czy po prostu dla relaksu. Odpowiedział, zgodnie z prawda, że to 2  I zaczęło się. Najlepszy masaż w moim życiu, może dlatego, że pierwszy profesjonalny  

 


Kamienie do masażu. 

Masażysta użył kamieni do masażu by mnie w pełni odprężyć. Powiem Wam, że uczycie było po prostu boskie! Gorące kamienie niezwykle przyjemnie muskały maja skórę. Czułam się cudownie. W sumie bez żadnego problemu przeniosłam się myślami na boskie plaże Rio de Janeiro. Nigdy ta m nie byłam, ale zawsze chciałam. Widziałam już tyle zdjęć, że bez żadnego problemu potrafię je sobie wyobrazić. 

 

 

Po wszystkim czułam się niesamowicie odprężona. Polecam każdemu 

Ten wpis czytano 539 razy.